دسته بندی لپ تاپ

تنظیم نور صفحه نمایش در ویندوز 10

تنظیم صفحه نمایش در ویندوز 10

در این قسمت از لپ تاپ 110 مرکز لپ تاپ استوک به آموزش تنظیم صفحه نمایش در ویندوز 10 می پردازیم.

اگر نور صفحه نمایش صفحه لپ تاپ شما زیاد می باشد برای کاهش نور صفحه نمایش این مقاله را مطالعه کنید. کاهش نور صفحه نمایش هم چنین باعث افزایش عمر باطری می شود.

تنظیم صفحه نمایش در ویندوز 10 از طریق Windows Action Center

برای این کار Windows Action Center را باز کنید،برای اجرا کردن این پنجره کنار ایکون صدا یک ایکون مانند بالن می بینید بر روی ان کلیک کنید هم چنین می توانید کلید ترکیبی ویندوز+ کلید A را انتخاب کرده تا این پنجره باز شود.دراین پنجره در یکی از کادرهای مستطیل شکل،یک ایکون شبیه به خورشید می بینید بر روی آیکون کلیک نمایید.تنظیم روشنایی را می توانید انجام دهید.می توانید یک یا چند بار روی تنظیم روشنایی آن کلیک کنید تا روشنایی در سطح دلخواه شما تنظیم شود.(مثلا 0, 25, 50, 75).

 

 

تنظیم نور صفحه نمایش از طریق Windows Settings

روش دوم برای تنظیم نور صفحه نمایش از طریق Seting ویندوز 10 می باشد.برای این روش از طریق منویstart وارد بخش Seting شده ،بعد بر روی system کلیک می نمایم. بعد از سمت راست گزینه Display را انتخاب می کنیم.گزینه brightness and color می توانید نور صفحه لپ تاپ را کم و زیاد کنید.

تنظیم نور صفحه نمایش از طریق تنظیمات کلید خود لپ تاپ

در لپ تاپ های امروزی کلید هایی برا ی این کار تعبیه شده که می توانید از طریق خود لپ تاپ نور صفحه نمایش را تنظیم کرد.این کلید ها در بخش کلید های بالایی در قسمت کلید های f1  و f2 قرار دارد.در بعضی از لپ تاپ ها برای این کار باید کلید FN و یکی از کلید های f1  تا f9 را انتخاب کرد تا نور صفحه را تنظیم نمود.در زمان انجام این کار در صفحه نمایش یک پنجره در گوشه سمت چپ یا سمت راست باز می شود که می توان نور صفحه نمایش را کم و زیاد کرد.

 

فروش لپ تاپ استوک

 

اضافه کردن Network Folders در ویندوز

 

در زمانی که شما لپ تاپ را به برق متصل می کنید.می توانید سطح نور صفحه نمایش را بر روی 75% تنظیم کرد.و زمانی که از باطری استفاده می کنید می توانید آن را روی 50% تنظیم نمایید.زمانی که شما این تنظیمات را انجام می دهید ویندوز به طور خودکار بعد از هر بار اتصال لپ تاپ به برق به طور خودکار این نتظیمات را به خاطر می اورد و نیاز به تنظیم مجدد نیست.

 

 

برای دیگر اموزش ها ی ویندوز 10 بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

لپ تاپ 110

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.