دسته بندی لپ تاپ

لپ تاپ استوک بخریم یا نه

لپ تاپ استوک بخریم یا نه

لپ تاپ استوک بخریم یا نه! امروز دغدغه خیلی از ماها این شده که با توجه به بودجه ایی که داریم آیا می توانیم یک لپ تاپ ارزان قیمت تر بخریم.در این حین ذهن ما به سمت خرید لپ تاپ دست دوم و یا لپ تاپ های استوک می رسد.در این قسمت به این موضوع می پردازیم.که لپ تاپ های استوک اروپایی بخریم یا خیر و چگونه یک خرید خوب داشته باشیم.

لپ تاپ های استوک در مقایسه با لپ تاپ های نو دارای ویژگی هایی هستند که ما را ترغیب می‌کنند برای اینکه لپ تاپ های استوک را خریداری کنیم یکی از این ویژگی ها قیمت بسیار پایین لپ تاپ های استوک می باشد . این اختلاف قیمت به قدری است که حتی در بعضی از مواقع می توان به جای خرید یک لپ تاپ نو دو یا سه عدد از لپ تاپ استوک خریداری کرد . این اختلاف قیمت لپ تاپ های استوک به عنوان بهترین انگیزه برای خرید لپ تاپ های استوک می باشد . این تنها سوالی است که برای مشتریان لپ تاپ های استوک وجود دارد . حال اگر شما بتوانید یک لپ تاپ استوک تمیز و از لحاظ فنی سالم و بدون هیچ ایرادی و با گارانتی و مهلت تست و با فاکتور رسمی خریداری کنید دیگر هیچ دلیلی برای نخریدن یک لپ تاپ استوک وجود ندارد.

 

چه نکاتی برای این که لپ تاپ استوک بخریم یا نه لحاظ کنیم؟

مواردی که باید در هنگام خرید یک لپ تاپ استوک توجه کرد موارد زیر می باشد

۱-  تست کردن تک تک قطعات لپ تاپ  استوک درحضور فروشنده.

۲-  فروشنده مهلت تست قطعات را به شما بدهد و در فاکتور درج کند.

۳-  فروشنده به شما این اجازه را بدهد که شما لپ تاپ استوک را به هر کارشناس مورد نظر خودتان بدهید تا آن را از لحاظ سخت افزاری تست کند و این موضوع در فاکتور نیز درج شود.

۴-  فروشنده که از لپ‌تاپ خود اطمینان داشته باشد و آن را تایید کند به راحتی و بدون هیچ گونه شرطی لپ تاپ را برای شما گارانتی می کند باید توجه داشته باشید که گارانتی ، گارانتی واقعی باشد و تمام موارد و جزئیات گارانتی ریز به ریز در فاکتور درج شود

 ۵-  فروشنده فاکتور لپ تاپ استوک را امضا کند.

در موارد ای که در بالا ذکر شد به این مطلب که آیا لپ تاپ استوک بخریم یا نه پرداختیم، به تمام نکته ها در خرید لپ تاپ استوک پرداختیم.اگر شما به این نکته ها توجه کنید،یک انتخاب خوب در خرید لپ تاپ استوک خواهید داشت.چون تمام راه هایی که برای یک لپ تاپ دست دوم لازم است را طی کرده اید.ولی در صورتی که قصد خرید لپ تاپ استوک بدون توجه به موارد گفته شده را انجام دادید. ریسک خیلی بالایی را قبول کرده ایید.چون در صورت خرابی لپ تاپ باید هزینه چند برابر را برای تعمیر لپ تاپ خریداری شده پرداخت کنید و یا شاید باید با لپ تاپ خریداری شده خود برای همیشه خداحافظی کنید.

یکی دیگر از نکات خیلی پر اهمیت که ما را ترغیب می‌کند که لپ تاپ استوک خریداری کنیم این است که لپ تاپ های استوک عمدتاً در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار گرفتند عمدتاً در دانشگاه ها یا مراکز دولتی بودند.بسیار کم کار هستند.باتوجه به این که لپ تاپ های استوک عمدتا سفارش اروپا و آمریکا هستند از لحاظ کیفیت قطعات و کیفیت بدنه در بالاترین سطح قرار دارند. با توجه به ساعت کاری ادارات و دانشگاه‌های اروپا و آمریکا می‌توان به این نتیجه رسید که این لپ‌تاپ‌ها عمدتاً لپ‌تاپ‌های کم کاری هستند.و از آنجایی که قیمت لپ تاپ در کشورهای اروپایی و آمریکایی در مقایسه با درآمد آنها قیمت بسیار پایینی است . آنها به راحتی لپ‌تاپ‌ها را به دلیل وجود  مدل جدید در بازار به فروش می رسانند تا با جدیدتر را خریداری کنند.

فروشگاه لپ تاپ 110 به عنوان مرکز واردات لپ تاپ استوک به عنوان یک مرکز خرید لپ تاپ استوک می باشد.تمام دستگاه ها در فروشگاه ما دارای یک هفته مهلت تست و هم چنین دارای گارانتی می باشد.شما می توانید خرید خود را با خیال راحت در فروشگاه ما انجام بدهید.و دیگر نگران این نباشد که آیا لپ تاپ استوک بخریم یا نه.

در کل لپ تاپ های استوک ، لپ تاپ های کم کاری هستند. و با یک سری نکات میتوان بهترین خرید را انجام دهید.شما میتوانید باکلیک بر روی راهنمای خرید لپ تاپ استوک به نحوه این که چگونه یک لپ تاپ استوک یا دست دوم بخرید راهنمایی  های لازم را دریافت کنید.هم چنین با کلیک بر روی لیست لپ تاپ استوک هم می توانید به لپ تاپ های استوک در فروشگاه لپ تاپ 110 را مشاهده نمایید و خرید خود را انجام دهید.

 

راهنمای خرید لپ تاپ استوک و دست دوم

 

لیست لپ تاپ استوک
لپ تاپ 110

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.